Pokud najdete nějakou chybu prosím dejte vědět sem nebo do PM, díky.
Už by to mělo vše běžet a hra by se měla celkově načítat rychleji a lépe.
Proběhla migrace hry na jiný server. Teď budou zase chvilku nějaké části hry nefunkční. Prosím o strpení.
Už by to mělo být opraveno. Problém s databází.
proč jsou všichni replikanti mrtví nevidím ani jednoho
Takže chyba v převaděči spojitosti... :-D
To samé je na verzi pro počítač
+ to samé s replikant
Ahoj, mobilní aplikace. Nejdou mi těžit asteroidy. Energie i těžba je. Zkoušel jsem několik asteroidů. Zobrazí se pouze "navigace" bez tlačítka "těžba".
Dobře, dík za info