Hromadné oživení za: 00:05:52
Pro přidání komentáře musíte být přihlášení
06. 06. | 00:03
Toro 

Dobře, dík za info

06. 05. | 19:40
Admin 

Pokud najdete nějakou chybu prosím dejte vědět sem nebo do PM, díky.

06. 05. | 19:40
Admin 

Už by to mělo vše běžet a hra by se měla celkově načítat rychleji a lépe.

06. 05. | 19:26
Admin 

Proběhla migrace hry na jiný server. Teď budou zase chvilku nějaké části hry nefunkční. Prosím o strpení.

06. 05. | 16:09
Admin 

Už by to mělo být opraveno. Problém s databází.

06. 05. | 14:21

proč jsou všichni replikanti mrtví nevidím ani jednoho

06. 05. | 12:34
Toro 

Takže chyba v převaděči spojitosti... :-D

06. 05. | 11:31
baca3 

To samé je na verzi pro počítač

06. 05. | 11:25
Toro 

+ to samé s replikant

06. 05. | 11:24
Toro 

Ahoj, mobilní aplikace. Nejdou mi těžit asteroidy. Energie i těžba je. Zkoušel jsem několik asteroidů. Zobrazí se pouze "navigace" bez tlačítka "těžba".